Прима здобув срібло чемпіонату Європи з біатлону

© detskiymir.vn.ua
Український біатлоніст виграв срібло чемпіонату Європи з біатлону в індивідуальних перегонах.

Український біатлоніст Артем Прима посів друге місце в індивідуальних перегонах на 20 км з чотирма вогневими кордонами, і тим самим став срібним призером чемпіонату Європи у Брезно-Осрблі (Словаччина) повідомляє прес-служба НОК.

Переможцем перегонів став німець Даніель Бем. Його співвітчизник Ерік Лессер завоював «бронзу».

У неофіційному командному заліку чемпіонату і юніорської першості Європи збірна України посідає друге місце. В активі «синьо-жовтих» 10 нагород - 3 золоті, 6 срібних і 1 бронзова.

Завершиться чемпіонат Європи 2 лютого чоловічою та жіночою естафетами.