Прем'єр-ліга: "Зоря" мінімально обіграла "Волинь"

Прем'єр-ліга: "Зоря" мінімально обіграла "Волинь" "Зоря" забила в самій кінцівці зустрічі © football.ua
Єдиний гол було забито з пенальті.

В заключному поєдинку першого етапу української Прем'єр-ліги луганська "Зоря" обіграла луцьку "Волинь" з рахунком 1:0.

"Волинь" на правах господарів поля активніше розпочала поєдинок. Лучани більше контролювали м'яч, а також нагнітали біля воріт гостей. До середини тайму гра вирівнялася, і команди навіть зуміли обмінятися небезпечними моментами.

У другому таймі луганчани додали в агресії і в загальнокомандних діях, і почали загрожувати воротам Кичака. В цілому гра була рівна, але в кінцівці поєдинку "Зоря" виявилася більш вдалою, зумівши заробити пенальті, який точно реалізував Форстер.

"Волинь" – "Зоря" – 0:1

Гол: Форстер, 90 (пен)

"Волинь": Кичак, Тетеренко, Миха, Р. Никитюк, Шаповал, Мемешев (А. Никитюк 89), Логінов, Чепелюк (Дудик 68), Задерецкий, Петров, Діденко

"Зоря": Шевченко, Опанасенко, Чечер, Форстер, Соболь, Гречишкін, Харатін, Калитвинцев (Бабенко 80), Пауліньо (Кадімян 76), Петряк (Любеновіч 56), Бонавентуре.

Раніше "Динамо" в Києві обіграло "Чорноморець", а "Шахтар" у Харкові втратив очки у грі проти "Олімпіка".