Прем'єр-ліга: "Зоря" без проблем впоралася зі "Сталлю"

Прем'єр-ліга: "Зоря" без проблем впоралася зі "Сталлю" "Зоря" забила двічі © ФК Зоря
Луганці здобули довгоочікувану перемогу в Прем'єр-лізі.

Ігровий день в рамках 18-го туру української Прем'єр-ліги завершував поєдинок "Сталі" та "Зорі".

Луганчани переживають ігрову кризу - у команди накопичилася втома, яка почала позначатися на результатах. Так, перед зустріччю зі "Сталлю" підопічні Юрія Вернидуба чотири матчі не могли перемогти і дозволили "Динамо" піти у відрив у боротьбі за "срібло" чемпіонату.

У першому таймі матчу обидві команди вели себе пасивно в атаці і в підсумку небезпечних моментів створити не змогли. Після перерви гра пожвавішала, але більше бажання перемогти було в "Зорі", яка вирішила результат зустрічі за кілька хвилин у середині другого тайму. Спочатку Гречишкін пробив зі штрафного з тридцяти метрів – Паньків парирував м'яч точно на ногу Караваєву, який з кількох метрів розстріляв ворота "Сталі". Тут же луганчани подвоїли перевагу, коли Бонавентура вийшов віч-на-віч з Паньківим, обіграв воротаря, прибрав на замаху захисників і точно пробив.

2:0 - "Зоря" здобула першу перемогу з кінця жовтня, а "Сталь" програла у четвертому поєдинку поспіль.

"Сталь" - "Зоря" - 0:2
Голи: Караваєв, 74, Бонавентура, 76

"Сталь": Паньків, Пашаєв, Іщенко, Стаменкович, Воронін, Карасюк (Дебелко, 79), Задерака (Васін, 64), Кузик (Дансо, 76), Р. Малакян, Е. Малакян, Карікарі

"Зоря": О. Шевченко, Опанасенко, Чечер, Форстер, Сухоцький, Чайковський (Любеновіч, 77), Гречишкін, Петряк (Пауліньо, 46), Ліпартія, Караваєв, Безбородько (Бонавентура, 46)

Попередження: Пашаєв - Чайковський, Гречишкін

Нагадаємо, раніше сьогодні, 11 грудня, "Зірка" обіграла "Карпати", а "Олександрія" впоралася з "Чорноморцем".