Прем'єр-ліга: "Ворскла" сильніше за "Волинь"

Прем'єр-ліга: "Ворскла" сильніше за "Волинь" "Ворскла" зрівнялася за очками з "Чорноморцем" © ФК Ворскла
Полтавчани здобули мінімальну виїзну перемогу.

Сьогодні, 10 грудня, триває 18-й тур української Прем'єр-ліги. "Волинь" приймала "Ворсклу" і поступилася з рахунком 0:1.

Поєдинок активніше почали полтавці, зумів створити кілька небезпечних моментів біля воріт Кічака. В цілому, обидві команди багато помилялися, а основна гра проходила в центрі поля.

З початком другого тайму підопічні Сачко знову підвищили темп, і зуміли вийти вперед. На 50-й хвилині Кічак відбив удар Ребенка у стійку, але першим на добивання встиг Одарюк, відправив ігровий снаряд у сітку.

Після пропущеного гола господарі побігли відіграватися. У команди Кварцяного було дві хороші можливості, щоб зрівняти рахунок, однак Діденко і Герасимюку не вистачило точності у завершальній стадії.

"Волинь" – "Ворскла" - 0:1

Гол: Одарюк, 50

"Волинь": Кічак, Задерецький, Мелінішин, Логінов, В. Шаповал (Никитюк, 25), Мемешев, Герасимюк, Дудик (Тетеренко, 78), Діденко, Романюк, Петров (Гладун, 90)

"Ворскла": Непогодов, Сапай, Чеснаков, Даллку, Пердута, Кравченко, Ткачук, Ребенок, Одарюк, Зарічнюк (Ичанський, 90+2), Хльобас (Д. Шаповал, 85)

Попередження: Мемешев, Никитюк - Сапай, Кравченко

Нагадаємо, вчора "Дніпро" вдома зіграв внічию з "Олімпіком" а завтра і післязавтра 18-й тур продовжиться черговими поєдинками.