Прем'єр-ліга: "Ворскла" без проблем розібралася зі "Сталлю"

Прем'єр-ліга: "Ворскла" без проблем розібралася зі "Сталлю" "Ворскла" забила два голи © ФК Ворскла
Полтавці не зазнали проблем у домашньому поєдинку.

Сьогодні, 29 квітня, стартував 27-й тур української Прем'єр-ліги, в якому "Ворскла" у Полтаві приймала "Сталь".

Поєдинок у Полтаві розпочався в боротьбі за центр поля. Команди грали без моментів, а вболівальники могли і занудьгувати. Ближче до середини першого тайму "Ворскла" на правах господарів початку частіше переходити на чужу половину поля, що в підсумку і принесло свої плоди.

Забивши два голи за 10 хвилин полтавчани заспокоїли гру, і надалі не дали команді Кучука навіть близько наблизитися до взяття власних воріт.

"Ворскла" – "Сталь" – 2:0

Голи: Шарпар, 30 (пен), Ребенок, 39

"Ворскла": Шуст, Сапай, Чижов, Даллку, Пердута, Ткачук, Кравченко (Скляр, 74), Одарюк (М'якушко, 77), Шарпар, Ребенок, Хльобас (Загорулько, 82)

"Сталь": Паньків, Пашаєв, Стаменкович, Іщенко (Кравченко, 69), Шабанов, Леандро, Каленчук, Карасюк, Васін (Дебелко, 41), Задерака, Карікарі (Климчук, 59)

Зазначимо, що сьогодні, 29 квітня, "Зірка" у Кропивницькому обіграла "Карпати" з рахунком 3:2.