Прем'єр-ліга: "Волинь" забила три м'ячі "Дніпру"

Прем'єр-ліга: "Волинь" забила три м'ячі "Дніпру" "Волинь" легко розібралася з "Дніпром" © ФК Волинь
Дніпряни продовжують переживати кризу.

Сьогодні, 22 жовтня, відбувся черговий матч 12-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Волинь" приймала "Дніпро".

Дніпрянам не вдалося подолати кризу, що показав і минулий матч. Вже на 25-й хвилині Герасимюк заробив пенальті, який реалізував Мемешев. При цьому "Дніпро" не спробував одразу переламати хід гри, а продовжив діяти другим номером.

Пасивність дніпрян призвела до ще двох пропущених м'ячів. На 56-й хвилині Дудік після пасу Ляшенко вийшов один на один і подвоїв перевагу господарів поля. На 86-й хвилині Петров прорвався до штрафної суперника і вивів на побачення з воротарем Шаповалова, який впевнено реалізував момент і довів справу до розгрому - 3:0.

"Волинь" - "Дніпро" - 3:0
Голи: Мемешев, 26 (з пенальті), Дудік, 55, Шаповал, 86

"Волинь": Марчук, Романюк, Горопевшек, Логінов, Шабанов, Герасимюк, Задерецький (Шаповал, 70), Мемешев (Марушка, 90+2), Дудік, Деда (Ляшенко, 46), Петров

"Дніпро": Лунін, Адамюк, Чеберячко, Сваток, Влад, Кравченко, Когут (Назаренко, 70), Андерсон Піко (Кочергін, 61), Вакулко, Блізніченко, Бохашвілі (Баланюк, 61)

Попередження: Петров, Шабанов, Марушка - Когут

Нагадаємо, в іншому матчі дня "Сталь" з мінімальним рахунком обіграла "Карпати".