Прем'єр-ліга: "Волинь" мінімально обіграла "Зірку"

Прем'єр-ліга: "Волинь" мінімально обіграла "Зірку" Петров забив переможний гол © ФК Волинь
Перемогу луцькій команді приніс єдиний гол у першому таймі.

Відбувся черговий матч 25-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Волинь" зустрічалася з "Зіркою" та здобула мінімальну перемогу - 1:0.

Долю зустрічі вирішив епізод на 32-й хвилині: Романюк пасом вивів Петрова один на один з воротарем, а нападник обіграв Паста і відправив м'яч у порожні ворота. Таким чином, "Волинь" перервала серію з 12 матчів без перемог.

"Волинь" - "Зірка" - 1:0
Голи: Петров, 32

"Волинь": Кичак, Никитюк, Горопевшек, Логінов, Романюк, Задерецький, Тетеренко, Герасимюк, Дудик (Ільницький, 90), Діденко (Чепелюк, 77; Мелинішин, 90), Петров

"Зірка": Паст, Фатєєв, Бацула, Перейра, Сітало, Драченко, Загальський (Жуков, 79), Лупашко, Білоног, Чічіков (Есеола, 46), Збунь (Щедрий, 65)

Попередження: Никитюк, Діденко, Задерецький, Чепелюк, Кичак - Білоног, Загальський, Фатєєв

Видалення: Білоног, 67

Нагадаємо, в заключному матчі туру "Чорноморець" зустрінеться з "Олександрією".