Прем'єр-ліга: "Шахтар" впевнено переміг "Дніпро"

Прем'єр-ліга: "Шахтар" впевнено переміг "Дніпро" Коваленко оформив дубль © ФК Шахтер
Донецький "Шахтар" не зазнав проблем у виїзному матчі з "Дніпром".

Відбувся останній матч 16-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Шахтар" переграв "Дніпро" з рахунком 2:0.

Звітний поєдинок пройшов повністю під контролем лідерів чемпіонату. "Гірники" з перших хвилин захопили ініціативу і не відпускали її до кінця зустрічі.

Підопічні Фонсеки все вирішили ще в першому таймі, коли Віктор Коваленко двічі пробив Луньова. Варто похвалити молодого голкіпера дніпрян, який не тільки виручав в грі, але і зумів відбити пенальті Марлоса.

Таким чином, "Шахтар" зберіг відрив у вісім очок від "Динамо". Наступний матч чемпіонату "поморанчево-чорні" проведуть 4-го грудня проти каменської "Сталі".

"Дніпро" – "Шахтар" – 0:2

Голи: Коваленко (36, 39).

"Дніпро": Лунін, Сваток, Адамюк, Влад, Ротань (Чеберко, 68), Кравченко, Політило, Лучкевич (Піко, 77), Кожушко (Довбик, 66), Луньов, Лопирьонок.

"Шахтар": Пятов, Ісмаїлі, Кучер, Бутко, Ракицький (Ордець, 90), Марлос, Степаненко, Коваленко (Борячук, 80), Фред, Тайсон, Едуардо (Дентіньо, 69).

На 25-й хвилині Марлос не зумів реалізувати пенальті (воротар)

Нагадаємо, що матч "Динамо" – "Шахтар" відбудеться в понеділок, 12 грудня. Початок зустрічі заплановано на 19.00.