Прем'єр-ліга: результати матчів 8-го туру, відео голів, таблиця, бомбардири

Прем'єр-ліга: результати матчів 8-го туру, відео голів, таблиця, бомбардири "Динамо" здобуло довгоочікувану перемогу над "Шахтарем" © football.ua
8-й тур чемпіонату Прем'єр-ліги завершився видовищним протистоянням "Динамо" і "Шахтаря". Але і без українського "класико" вболівальникам було на що подивитися.

8-й тур чемпіонату Прем'єр-ліги завершився 5 жовтня протистоянням другої та третьої команд - донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо".

Господарі стадіону в Києві завдяки голу Домагоя Віди обіграли суперника 1:0 і вийшли на друге место.К речі, "Динамо" завдало поразки "Шахтарю" в Прем'єр-ліги вперше з сезону-2010/11.

Першу позицію як і раніше удержавает дніпропетровський "Дніпро", якому вдалося виграти у "Іллічівця" з Маріуполя 1:0. Тихим ходом дніпропетровці закріпили своє лідерство. Втім, вже у наступному турі "синьо-біло-блакитних" чекає нелегке протистояння з одеським "Чорноморцем".

Вдалося перервати серію без перемог та харківському "Металісту": лише в четвертому матчі після виграшу у "Говерли" 1:0 в 4- (!) турі харків'яни завершили зустріч з суперником у свою користь - у Харкові підопічні Ігоря Рахаева здолали запорізький "Металург" 2:1. При цьому ще за хвилину до закінчення основного часу вони програвали 0:1, а при рахунку 1:1 запорожці втратили стовідсотковий момент.

Знову не зуміли набрати очки "Іллічівець" та "Карпати", "Олімпік" продовжує дивувати - команда з Донецька виступає краще своїх земляків з "Металурга" і на 5 залікових пунктів відстають від "Шахтаря".

Чемпіонат Прем'єр-ліги-2014/15. 8-й тур

3 жовтня

Волинь - Ворскла- 2:2 (0:0). Бікфалві, 54 (пен.), Маріотто, 86 (пен.) - Турсунов, 78, Дедечко, 88.

4 жовтня

Олімпік - Карпати- 1:0 (0:0). Дорошенко, 65.

Зоря - Говерла- 2:1 (0:1). Малишев, 58, Любенович, 76 - Шацьких, 26.

Чорноморець - Металург Д- 2:2 (1:1). Гай, 17 (пен.), Фомін, 87 - Кутас (аг), 43, Морозюк, 52.

5 жовтня

Іллічівець - Дніпро- 0:1 (0:1). Селезньов, 40.

Металіст - Металург З- 2:1 (0:0). Шав'єр, 89, Юссуф, 90+2 - Платон, 79.

14 Іллічівець 8 0 2 6 7 19 -12 2

*З "Карпат" знято 3 очки згідно з рішенням КДК ФФУ від 10.09. 2014.

Бомбадиры: Гладкий (Шахтар), Шав'єр (Металіст), Кравець ("Динамо"), Бруну Гама (Дніпро), Ярмоленко (Динамо) - по 5. Калініч (Дніпро), Гай (Чорноморець), Лазіч ("Металург " Д) - по 4.

Додамо, що всього в турі було забито 17 голів - 2,4 за матч.

9-й тур чемпіонату Прем'єр-ліги розпочнеться 17 жовтня матчем "Шахтар" - "Волинь". 18-го числа зіграють "Металург" З - Олімпік, "Ворскла" - "Металіст", "Говерла" - "Динамо". Завтра поміряються силою "Карпати" - "Іллічівець", "Металург" Д - "Зоря", а також "Дніпро" і "Чорноморець".

Поки ж у чемпіонаті настає майже двотижнева пауза: за цей період два поєдинки проведе збірна України. В рамках відбору Євро-2016 українці зіграють з Білоруссю (9 жовтня) і Македонією (12-го числа). !zn