Прем'єр-ліга: "Динамо" без проблем обіграло "Волинь"

Прем'єр-ліга: "Динамо" без проблем обіграло "Волинь" Мораєс оформив хет-трик © ФК Динамо
Кияни закріпилися на другому місці в турнірній таблиці.

Відбувся черговий матч 16-го туру української Прем'єр-ліги, в якому київське "Динамо" на виїзді зустрічалося з "Волинню" і здобуло перемогу з рахунком 4:1.

Луцька команда зуміла здивувати суперника швидким голом, коли Рудько відбив м'яч перед собою, а Діденко виявився першим на добиванні. Динамівці продовжили контролювати м'яч і швидко зрівняли рахунок коли Громов ефектно перекинув м'яч через Марчука в напрямку Мораєса, якому залишалося пробити по порожнім воротам. Ще до перерви гості вийшли вперед: Громов вийшов один на один з кіпером і віддав пас на Ярмоленка, який закотив м'яч у сітку воріт.

Після перерви динамівці ще двічі засмутили господарів поля, які так і не змогли нав'язати боротьбу українському гранду. Мораєс реалізував вихід один на один, а перед фінальним свистком бразилець технічно перекинув воротаря і оформив хет-трик.

"Волинь" - "Динамо" - 1:4
Голи: Діденко, 6 - Мораєс, 21, 71, 90+3, Ярмоленко, 45

"Волинь": Марчук, Никитюк, Мелинишин, Логінов, Шабанов, Романюк, Дудик (Котюн, 77), Чепелюк, Діденко (Дмитренко, 65), Задерецкий, Петров (Деда, 46)

"Динамо": Рудько, Морозюк, Віда, Хачеріді, Антунеш, Рибалка, Ярмоленко, Сидорчук (Корзун, 77), Оріховський (Буяльський, 62), Громов (Бєсєдін, 85), Мораєс

Попередження: Чепелюк, Дудик, Шабанов, Никитюк

Нагадаємо, в інших матчах ігрового дня перемоги здобули "Ворскла" і "Чорноморець".