Топ Новини

Польща спростила процедуру видачі шенгенських віз для українських уболівальників

4 жовтня 2011 в 11:07
На період проведення Євро-2012 Польща вводить спрощену процедуру оформлення шенгенських віз для українських громадян на підставі квитків на футбольні матчі.

Про це повідомив керівник прес-служби МЗС України Олександр Дікусаров.

О.Дікусаров поінформував, що 3-4 жовтня у Варшаві відбувся семінар з питань взаємодії консульських служб всіх держав - членів Європейського Союзу під час проведення масових спортивних заходів на прикладі Євро-2012.

За результатами семінару його учасники дійшли до висновку про готовність консульських служб України та Польщі надати професійне всебічне сприяння консульським установам країн Євросоюзу під час відвідування їх уболівальниками матчів у рамках найважливішого футбольного форуму Європейського континенту. Зокрема, були детально обговорені наявні можливості швидкого та ефективного реагування на будь-які проблемні ситуації, пов'язані з перебуванням в Україні та Польщі організованих груп та індивідуальних відвідувачів чемпіонату.

В рамках семінару також відбулися презентації заходів, які застосовуються обома країнами - господарями Євро-2012 на законодавчому, безпековому та логістичному напрямках роботи, спрямованої на забезпечення успішного проведення чемпіонату.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...