Після Євро-2012 чиновники не знають, що робити з "Арена-Львів"

24 січня 2013 в 12:19

Львівська влада активно обговорює подальше використання стадіону "Арена-Львів", який був побудований до Євро-2012. Для вирішення проблеми створили робочу групу, а поки на стадіоні запропонували грати "Карпатам".

Створена робоча група щодо подальшого розвитку діяльності стадіону "Арена-Львів", побудованого до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, про це заявив віце-прем'єр Костянтин Грищенко. Про це сказано у повідомленні прес-служби віце-прем'єр-прем'єра

"Використання стадіону, побудованого за державний рахунок для проведення фінальної частини Євро-2012, є дуже важливим питанням. Існує реальна проблема, яку ми дуже серйозно обговорювали - переведення ФК "Карпати" на "Арену-Львів". Під егідою голови Львівської обласної державної адміністрації та за участю представників ФК "Карпати", міської адміністрації створюється робоча група, яка протягом тижня розробить дорожню карту", - сказав Грищенко.

Віце-прем'єр-міністр після проведення наради повідомив про досягнення рішення про необхідність вироблення "дорожньої карти" щодо подальшого функціонування стадіону. За словами Грищенка, стадіон "Арена-Львів" повинен розвиватися і використовуватися не тільки для проведення спортивних змагань, але і для проведення художніх та культурних заходів.

Нагадаємо, минулої осені "Карпати" провели кілька матчів на "Арені-Львів", але після декількох невдалих матчів вирішили повернутися на стадіон "Україна".

Стадіон "Арена-Львів" було урочисто відкрито 29 жовтня 2011 року, а його будівництво обійшлося держбюджету в 3 млрд.грн.

Читайте також:

На побудованому до Євро-2012 стадіоні у Львові ніхто грати у футбол не має наміру

На відкритті стадіону у Львові освистали відео з Януковичем

УЄФА вважає "Арену Львів" найкомфортнішим стадіоном Євро-2012

"Арену Львів" освятили перед матчем Україна-Австрія

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
3 коментаря
  • Наталя Хилюк (Утахарра) 5 июля, 15:23 Дуже люблю Львів і всю Західну Україну - духовно унікальна земля. Пропоную на стадіоні постановку мюзиклу "Сім часів. Всесвітня історія" (див. на сайті www.Utaharra.p.ht). Прошу якомога більшого сприяння, оскільки захід має бути благодійним, вхід вільний. Основа сюжету - наукове історичне відкриття і справжня сенсація (права захищені): всі пророцтва здійснилися в історії, що говорить про реальність Творця і Його слова на відміну від світських вигадок та футуристичних фантазій. Дійство має бути грандіозним, водночас легким і навіть з гумором, адже не треба нічого гадати, все вже відбулося, окрім всесвітнього християнського пробудження, стислого в короткий час, та самого приходу Христа. Як сказав один чоловік: "Что скажешь, если так оно и есть". А земля дійсно унікальна - тут зберігся дух всенародного християнського пробудження, яке було в Польщі в 20-х роках, та вже наближається нове, перед вічністю на новій землі. Такого вже немає в Європі та ще немає в країнах колишнього Союзу. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Gumbert 27 января, 16:30 Замудро друже))))) Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • passer-by 24 января, 13:21 Треба здати в оренду Колеснікову,Януковичу і Азарову, хай утримують з накрадених коштів. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...