Пілот "Феррарі" Феттель виграв першу гонку сезону Формули-1

Пілот "Феррарі" Феттель виграв першу гонку сезону Формули-1 Феттелю не було рівних в Австралії © formula1.com
"Мерседес" несподівано опинився на других позиціях.

Сьогодні, 26 березня, відбулася перша в сезоні гонка Формули-1 - Гран-прі Австралії. Перемогу святкував Себастьян Феттель з "Феррарі", який впевнено обійшов фаворита в особі Льюїса Хемілтона.

Хемілтон почав гонку з поула, однак його головним промахом стало рішення першим відправитися в бокси. Після хвилі піт-стопів лідером став Феттель, який в подальшому лише нарощував свій відрив від британця. В результаті Льюїс Хемілтон і Валттері Боттас фінішували лише слідом за німцем зі Скудерії. Для "Феррарі" ця перемога - перша з Гран-прі Сінгапуру 2015 року.

formula1.com

Нагадаємо, чемпіоном минулого сезону став гонщик "Мерседеса" Ніко Росберг, який після свого успіху вирішив завершити кар'єру.