Паралімпіада-2016: Україна продовжує збирати медалі та вийшла у півфінал футбольного турніру

Паралімпіада-2016: Україна продовжує збирати медалі та вийшла у півфінал футбольного турніру Українські фехтувальники виграли два "золота" © paralympic.org
У п'ятий день Ігор у Ріо українці завоювали 12 нагород.

У п'ятий день Паралімпійських ігор, які проходять у Ріо-де-Жанейро, українські спортсмени завоювали 12 медалей: 4 золоті, 6 срібних і 2 бронзові.

Золоті медалі завоювали Ігор Цвєтов (біг на 200 метрів), Антон Дацко (фехтування, шабля), Андрій Демчук (фехтування, шабля) та Денис Дубров (плавання).

Срібними призерами Паралімпіади стали Оксана Ботурчук (біг на 200 метрів), Ярослав Денисенко (плавання), Ганна Стеценко (плавання), Євгеній Богодайко (плавання), Максим Крипак (плавання) та Ольга Свідерська (плавання).

А "бронзу" виграли Роман Павлик (стрибки у довжину) і Марина Піддубна (плавання).

Також відзначимо успішний виступ збірної України у футбольному турнірі Паралімпіади. Українці обіграли збірну Бразилії з рахунком 2:1 і вийшли до півфіналу змагань, де зіграють з Нідерландами.

Нагадаємо, днем раніше українська збірна також завоювала дванадцять медалей.

У медальному заліку Паралімпіади Україна зберігає третє місце. Українці завоювали вже 61 медаль (22-19-20).