Орендований у "Динамо" Теодорчик забив 20-й гол за "Андерлехт"

Орендований у "Динамо" Теодорчик забив 20-й гол за "Андерлехт" Теодорчик є кращим бомбардиром "Андерлехта" © uefa.com
Польський форвард демонструє високу результативність у Бельгії.

Лукаш Теодорчик забив свій черговий гол за "Андерлехт". Форвард вийшов на поле на 60-й хвилині матчу Кубка проти Бельгії "Шарлеруа" (2:2, 3:5 по пенальті), а на 81-й хвилині зумів вивести свою команду вперед.

Варто відзначити, що для поляка, який був відданий в оренду ще в серпні, це вже 20-й забитий м'яч у 24 матчах за бельгійський клуб. При цьому за два сезони в київському клубі нападник провів 42 матчі і забив 16 голів.

Всі голи Лукаша Теодорчика за "Андерлехт"

Нагадаємо, раніше президент "Динамо" Ігор Суркіс заявив, що підписати в команду сильних легіонерів зараз практично неможливо.