Топ Новини

Олімпіаду в Сочі піарять штрафом за спекуляцію квитками в 1 млн рублів

2 січня 2013 в 15:14
Максимальний штраф (до 1 млн рублів) за спекуляцію квитками на Олімпіаду в Сочі встановлений для юридичних осіб. Прості громадяни, які захочуть продати квиток, заплатять штраф від п'ятикратної до десятикратної його номінальної вартості.
olimpiyskiy_gimn_sochi.jpeg
bloggingblab.com

Президент РФ Володимир Путін підписав закон, що стосується продажу та встановлення цін на вхідні квитки на спортивні заходи зимової Олімпіади в Сочі в 2014 році.

Закон регулює особливості продажу та встановлення цін на вхідні квитки на відвідування спортивних заходів і церемоній XXII Олімпійських зимових ігор і XI Паралімпійських зимових ігор 2014 року в Сочі.

Цей закон встановлює адміністративний штраф за порушення порядку продажу вхідних квитків.

На громадян планують накладати штраф від п'ятикратної до десятикратної вартості вхідного квитка; а на посадових осіб - від десятикратної до двадцятикратної вартості, але не менше 50 тис. руб.

Для осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи штраф планується від десятикратної до двадцятикратної вартості вхідного квитка, але не менше 50 тис. рублів або адміністративне призупинення діяльності на термін до 90 діб; для юридичних осіб - від 500 тис. до 1 млн руб. (близько 30 тис. дол) або адміністративне призупинення діяльності на термін до 90 діб.

Читайте також:

Потрапити на Олімпіаду в Сочі можна буде тільки зі схвалення ФСБ

Оприлюднено офіційне гасло Олімпіади-2014 в Сочі

Старт продажів квитків на сочинську Олімпіаду відкладений

За матеріалами:
Теги Спорт
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...