Охороняти порядок на українських стадіонах на Євро-2012 будуть 4 тис. стюардів

29 квітня 2012 в 07:24
Безпеку під час Євро-2012 будуть забезпечувати 4 тис. стюардів. В їх завдання входить допомогти людині, надати інформацію, зробити коректне зауваження в якійсь ситуації або ж сигналізувати охороні про позаштатний випадок. Міліція буде контролювати ситуацію за межами стадіонів.
stuard.jpg
segodnya.ua

Безпеку під час матчів Євро-2012 на стадіонах забезпечуватимуть головним чином стюарди, повідомив керівник Місцевого організаційного комітету Євро-2012 Маркіян Лубківський.

За його словами, до турніру Україна готує консолідовану концепцію безпеки, при якій поєднані зусилля як державних правоохоронних органів, так і приватних служб охорони.

«Загальна кількість стюардів - близько 4 тисяч. Це люди, які будуть стежити за порядком на стадіоні. В їх завдання входить допомогти людині або надати інформацію, можливо, зробити коректне зауваження в якійсь ситуації або ж сигналізувати охороні про позаштатний випадок. Стюарди будуть головним елементом безпеки на стадіоні. Міліція буде контролювати ситуацію за межами арен», - пояснив Лубківський.

Він додав, що пункт про безпеку на Євро-2012 - першочергове питання в організації турніру, проте забезпечення безпеки не повинно заважати загальній атмосфері свята. ! Zn

Читайте також:

УЄФА не збирається скасовувати Євро-2012 через теракти в Дніпропетровську

На «Олімпійському» з'являться дитячі сектори з охоронцями-педагогами

Міліції на українських стадіонах під час матчів Євро-2012 не буде

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...