Топ Новини

На Євро-2012 зарубіжних уболівальників будуть супроводжувати іноземні поліцейські

31 січня 2012 в 10:51
Для забезпечення комфортного перебування іноземних вболівальників під час проведення Євро-2012, в Україні їх будуть супроводжувати свої поліцейські.
chashka_UBOP-_2012.JPG
Андрія Товстиженко, ZN.UA

За інформацією керівника місцевого оргкомітету Маркіяна Лубківського, супроводжувати іноземних уболівальників під час їхнього перебування на території України будуть іноземні поліцейські делегації.

Він зазначив, що іноземним уболівальникам буде комфортніше, якщо їх у чужій країні буде підтримувати свій поліцейський.

«Це будуть неозброєні люди, які будуть допомагати футбольним фанатам, і будуть розділяти патрулювання з українськими правоохоронцями під час Євро-2012», - сказав він.

За його словами, до кожної групи фанів буде прикріплено до 10 правоохоронців.

«В цілому в Україні буде працювати в цілому 100-150 офіцерів поліції по роботі. Вони будуть виконувати такі функції, як супровід іноземних уболівальників, узгодження взаємодії з правоохоронними органами, профілактика правопорушень у середовищі вболівальників відповідної країни, консультативна допомога міліції про особливості поведінки іноземних уболівальників, оперативне вирішення за участю українських правоохоронців нештатних ситуацій», - зазначив він.

З кожною командою будуть працювати офіцери зв'язку - представники МВС, які володіють іноземними мовами і будуть надавати сервіси, пов'язані з безпекою для команд. Окрім того, з командами будуть працювати офіцери поліції з питань безпеки (т.зв. TSLO (Team Security Liaison Officer).

Читайте також:

УЄФА стурбований тим, що вболівальники на Євро-2012 не зможуть доїхати до Львівського стадіону


До Євро-2012 недобудовані об'єкти закриють красивими картинками

Киян «попросять» під час Євро-2012 автомобілями не користуватися

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...