"Монако" обіграло "Боруссію" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

"Монако" обіграло "Боруссію" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Монако" забило три голи на виїзді © twitter.com/ChampionsLeague
Французи здобули гостьову перемогу.

В Дортмунді відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому "Монако" виявилося сильнішим за "Боруссію" з рахунком – 3:2.

Команди в Дортмунді провели два різних тайми. У першій половині зустрічі гості повністю контролювали хід гри, зумівши забити два м'ячі. Рахунок міг бути і більшим, однак Фабіньо не зумів реалізувати пенальті.

У другому таймі команда Тухеля повністю змінилася, що вилилося у гол Дембеле. Надалі дортмундці мали кілька хороших нагод, аби зрівняти рахунок, але помилка в обороні вилилася в пропущений гол від Мбаппе. У час, що залишився "Боруссія" зуміла відіграти один м'яч, але не більше того.

"Боруссія" – "Монако" – 2:3

Голи: Дембеле, 57, Кагава, 84 - Мбаппе, 29,79, Бендер, 35 (аг)

Сьогодні, 12 квітня, також відбудуться матчі Ліги чемпіонів "Атлетико" – "Лестер" і "Баварія" – "Реал".