Міжсезоння: "Шахтар" розгромив команду з Майамі

Міжсезоння: "Шахтар" розгромив команду з Майамі "Шахтар" завершив серію товариських матчів у США © ФК Шахтер
"Гірники" забили п'ять м'ячів супернику.

Донецький "Шахтар" провів черговий спаринг на зборі в США. "Гірники" обіграли команду "Майамі Сіті", що має статус професіоналів. Ця перемога стала вже четвертою для віце-чемпіонів України.

Мірча Луческу в черговий раз дав можливість зіграти молодим українським гравцям, а команда фактично оформила перемогу вже в середині першого тайму, забивши супернику три голи зусиллями Феррейри і Зубкова. Після перерви на полі з'явився ряд свіжих футболістів, а дубль на свій рахунок записав Борячук. На 82-й хвилині видалення за грубий підкат в ноги супернику отримав В'ячеслав Шевчук.

"Майамі Сіті" - "Шахтар" - 0:5
Голи: Феррейра, 5, 11, Зубков, 24, Борячук, 77, 78

"Шахтар": Каніболоцький (Сарнавський, 57), Срна (Матвієнко, 46), Кривцов, Ордець, Ізмаїлі (Шевчук, 46), Малишев (Ракицький, 61), Коробенко (Кобін, 46), Арабідзе, Коваленко, Зубков (Борячук, 46), Феррейра (Гладкий, 46).

Варто відзначити, що це був останній запланований матч "Шахтаря" в США. У минулому поєдинку донеччани з мінімальним рахунком 1:0 здолали "Форт-Лодердейл Страйкерс".