Міжсезоння: перемоги "Металіста" і "Олімпіка", нічиї "Чорноморця" і "Карпат"

Міжсезоння: перемоги "Металіста" і "Олімпіка", нічиї "Чорноморця" і "Карпат" "Металіст" здобув мінімальну перемогу © ФК Металіст
Українські клуби продовжують підготовку до другої частини сезону.

Українські клуби провели чергові товариські матчі в рамках підготовки до весняної частини сезону.

Харківський "Металіст" на тренувальному зборі в турецькому Белеку зустрічався з казахським "Актобе". Поєдинок проходив з великою кількістю небезпечних моментів біля воріт обох команд, але єдиний м'яч забили харків'яни: на 76-й хвилині Касьянов скористався навісом партнера і пробив зльоту, а м'яч пройшов під воротарем.

"Карпати" також продовжують турецький збір, в рамках якого провели зустріч з "Шахтарем" з Караганди. Першими після помилки воротаря і захисника львів'ян забили казахстанські футболісти. Тим не менше, "Карпати" володіли помітною перевагою і реалізували її за допомогою точного удару зі штрафного від Кравця. Нічийний рахунок зберігся до фінального свистка.

З аналогічним рахунком завершився матч одеського "Чорноморця" і чемпіона Білорусі БАТЕ. Українці відкрили рахунок на 30-й хвилині, коли Татарков вийшов один на один з воротарем та прицільно пробив. Після перерви білоруси відігралися завдяки схожому моменту - М. Володько вийшов "на побачення" з голкіпером і був точний.

Донецький "Олімпік" провів спаринг проти колишнього представника еліти чемпіонату України - маріупольського "Іллічівця". Підопічні Романа Санжара першими пропустили з пенальті, але зуміли здобути вольову перемогу. У другому таймі точними ударами відзначилися Поступаленко і Танчик, встановивши підсумковий результат - 2:1.

"Олімпік" - "Іллічівець" - 2:1

Голи: Поступаленко, 58, Танчик, 82 - Гринь, 31 (з пенальті).

Нагадаємо, друга половина сезону стартує матчами 1/4 фіналу Кубка України, які відбудуться 1 та 2 березня.