Міжсезоння: перемоги "Дніпра" та "Ворскли", "Сталь" не дограла матч

Міжсезоння: перемоги "Дніпра" та "Ворскли", "Сталь" не дограла матч Шахов оформив дубль за дві хвилини © ФК Днепр
Українські клуби продовжують підготовку до другої частини сезону.

Українські клуби провели чергові товариські матчі в рамках підготовки до весняної частини сезону.

Полтавська "Ворскла" провела одразу два спаринги на зборі. Спочатку українська команда обіграла представника другого дивізіону чемпіонату Китаю - "Бейцзин Конгу". Єдиний гол на 6-й хвилині забив Баранник. Пізніше вже іншим складом полтавці зустрічалися з казахстанським "Іртишем", але в цей раз забити не вдалося, а поєдинок завершився нульовою нічиєю.

"Дніпро" також зіграв з "Бейцзин Конгу" після "Ворскли". Китайці першими вийшли вперед, однак блискавичний дубль Шахова і точний удар Селезньова принесли команді Мирона Маркевича підсумкову вольову перемогу з рахунком 3:1.

Дніпродзержинська "Сталь" провела контрольний матч проти казахстанського "Ордабаси", але дограти зустріч команди не змогли. Українці вийшли вперед, а на 42-й хвилині наставник "Сталі" Ерік ван дер Меєр прийняв рішення забрати команду з поля через грубі дії суперника.

"Ворскла" - "Бейцзин Конгу" (Китай) - 1:0
Гол: Баранник, 6

"Ворскла" - "Іртиш" (Казахстан) - 0:0

"Дніпро" - "Бейцзин Конгу" (Китай) - 3:1
Голи: Шахов, 38, 39, Селезньов, 60 - Хао Вей Чен, 17

"Сталь" - "Ордабаси" (Казахстан) - 1:0, матч перервано на 42-й хвилині.

Нагадаємо, друга половина сезону стартує матчами 1/4 фіналу Кубка України, які відбудуться 1 та 2 березня.