Міжсезоння: "Динамо" розгромило "Скендербеу", "Шахтар" зіграв внічию з "Флуміненсе" Теодорчик оформив хет-трик © ФК Динамо
Українські клуби ведуть підготовку до другої частини сезону.

Гранди українського футболу провели товариські матчі. "Динамо" здобуло першу перемогу на зборах в Марбельї, а "Шахтар" в рамках Florida Cup зіграв внічию з "Флуміненсе".

"Динамо" у другому товариському матчі міжсезоння обіграло албанський "Скендербеу". Кияни провели два тайми в різних складах, а головним героєм зустрічі став Лукаш Теодорчик. Польський форвард оформив хет-трик.

"Динамо" - "Скендербеу" - 4:1 (1:0)
Голи: Гонсалес (23), Теодорчик (52, 74, 77) - Ренатіньо (75).

"Динамо" (перший тайм): Рудько, Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда, Петрович, Гармаш, Гусєв, Буяльський, Гонсалес, Мораєс.
"Динамо" (другий тайм): Шовковський, Морозюк, Ягодинський, Бурда, Антунеш, Рибалка, Мякушко, Велозу, Яремчук, Калитвинцев, Теодорчик.

"Шахтар" у першому матчі в рамках Florida Cup, який проходить в США, зустрівся з бразильським "Флуміненсе". Підопічні Мірчі Луческу першими відкрили рахунок в матчі, але під завісу зустрічі пропустили.

"Шахтар" – "Флуміненсе" - 1:1
Голи: 1:0 Феррейра (48), 1:1 Магно Алвес (82)

"Шахтар": П'ятов (Каніболоцький, 46), Срна (Кобін, 79), Кучер (Ордець, 64), Ракицький (Матвієнко, 79; Кривцов, 85), Ісмаїлі (Шевчук, 64), Степаненко (Малишев, 64), Веллінгтон (Дентіньо 46), Тейшейра (Арабідзе, 79), Коваленко (Фред, 46), Тайсон (Марлос, 46), Феррейра (Гладкий, 64).

Нагадаємо, раніше "Динамо" втратило перемогу у матчі проти "Динамо" з Дрездена. Матч завершився нічиєю 2:2.