«Металіст» переміг у кваліфікації Ліги Європи, "Дніпро" втратив перемогу (ВІДЕО)

© rush.org.ua
«Металіст» переміг в Бухаресті «Динамо» з рахунком 2:0, «Дніпро» задовольнився нічиєю 2:2 в матчі з чеським «Слованом».

Харківський «Металіст» і дніпропетровський «Дніпро» провели в гостях перші матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Голи Шав'єра в першому таймі й Крістальдо в другому принесли перемогу «Металісту» над «Динамо» з Бухареста - 2:0.

Дніпропетровський «Дніпро» зіграв внічию (2:2) з чеським «Слованом».

В кінці першого тайму «Дніпро» відкрив рахунок зусиллями Євгена Коноплянки. На початку другого тайму бразилець Матеус подвоїв перевагу української команди. Але в середині другого тайму господарям поля вдалося відіграти один м'яч завдяки точному удару Брезнаніка, а на останніх хвилинах матчу «Слован» зрівняв рахунок після того, як Ваха реалізував пенальті.