"Металіст" і "Зоря" не змогли перемогти суперників у Лізі Європи

"Металіст" і "Зоря" не змогли перемогти суперників у Лізі Європи "Металіст" зіграв внічию з польським "Рухом" © rush.org.ua
Для "Зорі" і для "Металіста" доля путівки у груповий турнір Ліги Європи буде вирішуватися у матчі-відповіді.

Харківський "Металіст" та луганська "Зоря" зіграли внічию в рамках останнього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.
"Металіст" грав на виїзді з польським "Рухом". Гра пройшла за помітної переваги українського клубу, але забити гол харків'яни не змогли.

Луганська "Зоря" свій матч із голландським "Феєноордом" грала на стадіоні "Олімпійський" у Києві і навіть вела в рахунку, коли на 26-й хвилині відзначився ударом зі штрафного захисник луганчан Максим Білий. Проте на 38-й хвилині нападник гостей Мітчелл тіе Вроде зрівняв рахунок. Більше голів команди не забивали.

Матчі у відповідь відбудуться через тиждень, "Зоря" буде грати у Роттердамі, а "Металіст" - у Києві на НСК "Олімпійський".

Нагадаємо, в середу, 20 серпня дніпропетровський "Дніпро" в цьому ж раунді Ліги Європи обіграв у Києві " хорватський "Хайдук" з рахунком 2:1. !zn