Мессі приніс перемогу "Барселоні" над "Реалом" на останніх секундах матчу

Мессі приніс перемогу "Барселоні" над "Реалом" на останніх секундах матчу Мессі став героєм матчу © Barcelona FC
В Іспанії відбулося Ель-Класіко.

В рамках 33-го туру відбувся класичний матч двох іспанських грандів - "Реал" на своєму полі приймав "Барселону". Команди продовжують щільну боротьбу за чемпіонство, а перемога значно збільшила шанси каталонців на "золото" Прімери.

У першому таймі команди обмінялися голами. Спочатку Каземіро вдало зіграв на добиванні і відкрив рахунок на 28-й хвилині, після чого на 33-й Мессі скористався пасом Ракітіча, обійшов захисника і не залишив шансів воротарю мадридців.

Після перерви у обох команд були моменти для взяття воріт, але у кінцівці зустрічі ситуація ускладнилася саме для "Реала". Спочатку Ракітіч пробив точно в "дев'ятку" і вивів гостей вперед, після чого "вершкові" ще й залишилися в меншості, коли Рамос був видалений за грубий підкат. Це не зламало "Реал": на 85-й хвилині Хамес зрівняв рахунок ударом з кількох метрів після прострілу від Марсело.

Справа йшло до нічийного результату, але на останніх секундах зустрічі перемогу "Барселоні" приніс Мессі, коли замкнув пас з флангу точним ударом з меж штрафного - 3:2.

Тепер обидві команди мають по 75 очок у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.

"Реал" - "Барселона" - 2:3
Голи: Каземіро, 28, Хамес, 85 - Мессі, 33, 90+2, Ракітіч, 73

"Реал": Навас, Карвахаль, Рамос, Начо, Марсело, Каземіро (Ковачіч, 70), Модріч, Кроос, Бейл (Асенсіо, 39), Бензема (Хамес, 82), Роналду

"Барселона": тер Штеген, Роберто, Піке, Умтіті, Альба, Бускетс, Ракітіч, Іньєста, Мессі, Л. Суарес, Алькасер (Гомеш, 70)

Попередження: Каземіро, Ковачич - Умтіті, Мессі

Вилучення: Рамос

Раніше повідомлялося, що "Реал" встановив рекорд у Лізі чемпіонів.