Луческу зміцнили ребра титановыми пластинами

14 січня 2012 в 08:13
Під час операції, яку в неділю провели Мірчі Луческу в поліклініці бухарестського університету, був не тільки встановлений дренаж для виведення крові з плевральної порожнини, а й титановими пластинами були зафіксовані зламані ребра.

 «Після фіксації зламаних кісток біль пройде через два-три дні. Крім того, через три тижні після операції пацієнт може повернутися до нормальної діяльності», - пояснив хірург-ортопед, професор Георге Бурней.

Представник університетської клініки, доктор Богдан Попеску, зізнався, що у Луческу  «були встановлені на трьох найбільш серйозно постраждалих ребрах титанові пластини, для того, щоб пацієнт міг безболісно дихати».

Крім цього, були встановлені дві трубочки для виведення залишків крові в плевральної порожнини, одна вже вилучена.

«Трубки будуть прибрані після рентгенівського знімка, який повинен показати зникнення гемотораксу (скупчення крові в плевральній порожнині), але, поки у нього буде дещо сковане розширення легенів і грудної клітини», - розповів професор Бурней.

Фахівець сказав, що Луческу зможе відновити тренування без будь-яких проблем. У середу тренер Шахтаря вже ходив по палаті.

«Йому, напевно, будуть потрібні деякі дихальні вправи, які здійснюється за допомогою спірометра», - зазначив лікар.

Нагадаємо, що 6-го січня наставник донецького Шахтаря Мірча Луческу потрапив у важку ДТП в столиці Румунії Бухаресті. Повне відновлення у румунського фахівця займе два місяці.

 

За матеріалами:
Теги Спорт
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...