Топ Новини

Локаут в НБА може зірвати весь сезон

15 листопада 2011 в 11:28
Проведення всього чемпіонату Національної баскетбольної асоціації опинилося під загрозою зриву.

4 листопада профспілка гравців відхилила чергову пропозицію власників клубів про колективну угоду і почала процес розформування. Більше того, профспілка планує подати позов проти НБА за звинуваченням у порушенні антимонопольного законодавства.

«Існує серйозний ризик, що сезон-2011/12 не відбудеться. Джеффрі Кесслер (адвокат, що представляє інтереси гравців) домігся своєї мети, у НБА починається ядерна зима. Будь я гравцем, я б подумав про те, що накоїв (виконавчий директор профспілки) Біллі Хантер», - заявив комісар НБА Девід Стерн.

Слухання щодо «нечесного ведення справ власниками» розпочнуться у найближчі кілька днів.

Нагадаємо, конфлікт у НБА з питання про введення ліміту на рівень зарплат гравців та укладення нового колективного трудового договору, який би передбачав розподіл доходів між власниками клубів та гравцями, триває вже чотири місяці.

У минулому сезоні гравці отримували 57% доходів НБА, у нинішньому вони погоджуються на їхнє зниження тільки до 52,5%. Востаннє локаут в асоціації стався у сезоні 1998-1999 років. Тоді клуби провели в скороченому турнірі тільки по 50 матчів.

1 липня було оголошено про початок локауту після того, як між профспілкою гравців і власниками клубів не було досягнуто домовленості щодо підписання нової трудової угоди.

За матеріалами:
Теги Спорт
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...