Ліга Європи: «Карпати» втратили перемогу в матчі «Галатасараєм»

© football.ua
У четвер, 19 серпня, відбулися перші матчі плей-офф Ліги Європи. Львівські «Карпати» на останніх хвилинах матчу пропустили в свої ворота гол, завершивши поєдинок результативною нічиєю.
У четвер, 19 серпня, відбулися перші матчі плей-офф Ліги Європи. Львівські «Карпати» на останніх хвилинах матчу пропустили в свої ворота гол, завершивши поєдинок результативною нічиєю.Команда Олега Кононова в першому таймі показала зібраний, а головне результативний футбол. Вже на 10 хвилині матчу нападаючий львівського клубу Сергій Кузнецов повинен був відкривати рахунок в грі – бракувало точності. На 34 хвилині Сергій  Кузнецов завершив передачу свого партнера по клубу і забив м'яч у ворота суперника. Менш ніж за десять хвилин, на 41 хвилині матчу, ще один форвард «Карпат» Сергій Зеньов збільшив розрив до двох м'ячів. На перерву команди відправилися за рахунку 0:2 на користь української команди. Після перерви на полі став повністю домінувати «Галатасарай». Вже на 59 хвилині Мілан Барош скористався провалом в обороні «Карпат» і точно пробив по воротах Андрія Тлумака. Після забитого гола, «Галатасарай» ще більше збільшив темп гри і підсилив тиск на підопічних Олега Кононова. Правда, до останніх хвилин матчу реалізувати гольові моменти турецьким гравцям все ніяк не вдавалося. На 86 хвилині матчу Гарі Кьюелл, що звільнився від тісної опіки, замкнув прострільну передачу з флангу – 2:2. Вивести «Галатасарай» вперед команді Франка Райкарда так і не вдалося. Матч завершився результативною нічиєю. Нагадаємо, що сьогодні відбулося ще три матчі Ліги Європи, в яких брали участь українські клуби. Так, сімферопольська Таврія на виїзді програла леверкузенському «Байеру» з рахунком 3:0. Дніпропетровське «Дніпро» несподівано поступилося на своєму полі польському «Леху», а харківський «Металіст» на виїзді з мінімальним рахунком обіграв кіпрську «Омонію».Сьогодні завершився ще ряд поєдинків за право змагатися в груповому етапі Ліги Європи: «БАТЭ» (Білорусь) – «Маритіму» (Португалія) 3:0 «ПСЖ» (Франція) – «Маккабі» (Ізраіль) Т-А 2:0 «Рапід» (Австрія) – «Астон Вілла» (Великобританія) 1:1 «Дебрецен» (Угорщина) - «Літекс» (Болгарія) 2:0 «Васлуй» (Румунія) - «Лілль» (Франція) 0:0 «АІК» (Швеція) – «Левскі» (Болгарія) 0:0 «Оденсе» (Данія) – «Мазервелл» (Шотландія) 2:1 «Фейенорд» (Голландія) – «Гент» (Бельгія) 1:0 «Стяуа» (Румунія) – «Грассхоппер» (Швейцарія) 1:0 «ЦСКА» (Болгарія) – «ТНС» (Великобританія) 3:0 «Хайдук» (Сербія) – «Униря» (Румунія) 4:1 «ПАОК» (Греція) – «Фенербахче» (Турція) 1:0 «Генк» (Бельгія) – «Порту» (Португалія) 0:3 «Брюгге» (Бельгія) – «Динамо Мінськ» (Білорусія) 2:1 «Лозанна» (Швейцарія) – «Локомотив» (Росія) 1:1 «Селтік» (Шотландія) – «Утрехт» (Голландія) 2:0 «АЗ» (Голландія) – «Актобе» (Казахстан) 2:0 «Хетафе» (Іспанія) – «АПОЭЛ» (Кіпр) 1:0 «Дйор» (Угорщина) – «Динамо Загреб» (Хорватія) 0:2 «Данді» (Шотландія) – «АЕК» (Греція) 0:1 «Боруссія Д» (Німеччина) – «Карабах» (Азербайджан) 4:0 «Спортинг» (Португалія) – «Брондбю» (Данія) 0:2 «Вільярреал» (Іспанія) – «Дніпро М» (Білорусь) 5:0