Ліга Європи: визначилися всі учасники 1/2 фіналу

Ліга Європи: визначилися всі учасники 1/2 фіналу "Ліверпуль" зробив камбек © UEFA
Визначилися всі півфіналісти другого за рангом європейського турніру.

14 квітня, були зіграні чотири поєдинки 1/4 фіналу Ліги Європи. В передостанню стадію турніру пройшли "Севілья", "Вільярреал", "Ліверпуль" і "Шахтар".

Найбільша драма сталася в матчі "Ліверпуля" і дортмундської "Боруссії". Вже в перші десять хвилин німецька команда повела з рахунком 2:0, після чого пропустила і знову збільшила перевагу до трьох м'ячів. Тим не менш, Коутіньйо і Сахо рахунок зрівняли, а переможний гол на останніх секундах забив захисник "Ліверпуля" Ловрен ударом головою.

Також варто відзначити появу на полі українця Євгена Коноплянки у протистоянні "Севільї" і "Атлетика". У першому матчі підопічні Унаї Емері здобули перемогу з рахунком 2:1, а на домашній арені основний час завершився з аналогічним рахунком на користь "Атлетика". Коноплянка вийшов на заміну у другому таймі і нічим не запам'ятався, проте в серії пенальті вінгер пробивав третім і холоднокровно катнув м'яч у кут воріт. Перемога дісталася андалусійцам.

Результати матчів-відповідей 1/4 фіналу

"Ліверпуль" - "Боруссія" Д - 4:3 (перший матч - 1:1)
Голи: Орігі, 48, Коутіньйо, 66, Сахо, 78, Ловрен, 90+1 - Мхітарян, 5, Обамеянг, 9, Ройс, 57

"Спарта" - "Вільяреал" - 2:4 (перший матч 1:2)
Голи: Дочкал, 65, Крейчі, 71 - Бакамбу, 5, 49, Кастільєхо, 43, Лафата, 45+1 (автогол)

"Шахтар" - "Брага" - 4:0 (перший матч - 2:1)
Голи: Гамейро, 59 – Адуріс, 57, Рауль Гарсія, 80

"Севілья" - "Атлетик" - 1:2 (по пен. 5:4) (перший матч - 2:1)
Голи: Гамейро, 59 - Адуріс, 57, Рауль Гарсія, 80

Жеребкування, в якому "Шахтар" отримає свого наступного суперника, відбудеться в п'ятницю, 15 квітня.