Ліга Європи: "Олександрія" програла "Хайдуку" в домашньому матчі

Ліга Європи: "Олександрія" програла "Хайдуку" в домашньому матчі "Олександрія" крупно програла вдома
Олександрійський клуб невдало дебютував у єврокубках.

В рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи "Олександрія" вдома приймала "Хайдук". Дебютант єврокубків не зумів порадувати своїх уболівальників і зазнав поразки.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але без небезпечних моментів. Команди на двох завдали лише три удари в створ. А після перерви відкрити рахунок вдалося гостям - Леванідов відбив удар Влашича, але Чосич виявився першим на добиванні.

Гру "Олександрії" в атаці освіжив вихід Яремчука. У молодого форварда було два непоганих моменти, ще один шанс відзначитися не реалізував Паламар, який в дотик не зумів переграти голкіпера.

А ось "Хайдук" свої шанси втілив у голи. Спершу Ерцег після подачі кутового головою пробив у ближній кут - Леванідов не впорався. А на 90-й хвилині Охандза реалізував вихід один на один - 0:3.

"Олександрія" - "Хайдук" - 0:3
Голи: Чосич, 52, Ерцег, 82, Охандза, 90

"Олександрія": Леванідов, Мікіцей, Басов, Гітченко, Шендрик, Запорожан, Жичиков (Леонов, 77), Банада, Паламар, Козак (Грицук, 73), Куліш (Яремчук, 62)

"Хайдук": Калініч, Юранович, Чосич, Ніжич, Мілич, Білий (Башич, 64), Сушич, Кожуль, Джефферсон, Влашич (Ерцег, 71), Саїд (Охандза, 68)

Попередження: Басов, Банада - Ніжич, Джефферсон

Матч у відповідь команди проведуть 4 серпня в Хорватії.