Ліга чемпіонів: "Реал" і "Манчестер Сіті" вийшли у півфінал

Ліга чемпіонів: "Реал" і "Манчестер Сіті" вийшли у півфінал Роналду зробив хет-трик © Real Madrid
Мадридці відігралися після 0:2 в першому матчі, а манчестерці мінімально виграли у ПСЖ.

12 квітня були зіграні перші матчі у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, за підсумками яких визначилися два півфіналіста. Ними стали "Реал" і "Манчестер Сіті".

Мадридці після 0:2 у Німеччині зуміли виграти у "Вольфсбурга" з потрібним рахунком вдома. Хет-трик оформив Роналду, причому забивав португалець на будь-який смак. Спершу замкнув простріл Карвахаля, буквально через півтори хвилини точно пробив головою після навісу з кутового, а в другому таймі відзначився ударом зі штрафного. "Вольфсбург", якому для виходу в півфінал, вистачило б і одного гола у відповідь, так і не створив наприкінці нічого небезпечного.

"Реал" (Іспанія) - "Вольфсбург" (Німеччина) - 3:0 (3:2 за сумою двох зустрічей)
Голи: Роналду, 15, 17, 77

"Манчестер Сіті" пройшов ПСЖ. Після нічиєї, яка була зафіксована в Парижі, англійський клуб мінімально виграв вдома. На 30-й хвилині Агуеро не реалізував пенальті, який сам і заробив (аргентинець промахнувся). Але у другому таймі господарі, яких влаштувала б і нульова нічия, все-таки домоглися свого - де Брюйне забив класним ударом з-за меж штрафного. У ПСЖ на 80-й хвилині вихід один на один реалізував Кавані.

"Манчестер Сіті" (Англія) - ПСЖ (Франція) - 1:0 (3:2 за сумою двох зустрічей)
Гол: Де Брюйне, 76

13 квітня буде зіграно ще два чвертьфінальні матчі: "Бенфіка" - "Баварія" і "Атлетіко" - "Барселона".