Ліга чемпіонів: ПСВ і "Атлетіко" зіграли внічию

Ліга чемпіонів: ПСВ і "Атлетіко" зіграли внічию "Атлетико" не вдалося відзначитися © twitter.com/atleti
У першому матчі нідерландсько-іспанської дуелі голів забито не було.

ПСВ і "Атлетіко" закривали програму перших матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У Нідерландах команди зіграли внічию.

Гості почали зустріч активніше і вже на четвертій хвилині створили небезпечний момент - Вьєтто перекинув м'яч через голкіпера, але того підстрахував захисник. Ще один вихід один на один з воротарем у "Атлетіко" в першому таймі не реалізував Грізманн.

Після перерви гра проходила не дуже видовищно, а на 68-й хвилині ПСВ залишився в меншості - за другу жовту картку був вилучений уругвайський півзахисник Гастон Перейро. Мадридці відразу ж кинулися вперед великими силами, але забити так і не змогли.

ПСВ (Нідерланди) - "Атлетіко" (Іспанія) - 0:0

Нагадаємо, в іншому матчі ігрового дня "Динамо" на "Олімпійському" поступилося "Ман Сіті" - 1:3. Матчі у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів пройдуть 8, 9, 15 і 16 березня.