Ліга чемпіонів: "Атлетіко" обіграв ПСВ в серії пенальті

Ліга чемпіонів: "Атлетіко" обіграв ПСВ в серії пенальті Обидва матчі завершилися з рахунком 0:0 © uefa.com
Команди не забили жодного гола за два матчі, але реалізували 15 одинадцятиметрових.

Мадридський "Атлетіко" став шостим чвертьфіналістом Ліги чемпіонів сезону 2015-2016. Мадридці у наполегливому протистоянні зуміли пройти нідерландський ПСВ.

Після першої гри, яка завершилася нульовою нічиєю, команди не змогли відзначитися і в другому поєдинку - 90 хвилин основного часу і 30 додаткового переможця не визначили, незважаючи на 24 удари по воротах у виконанні "Атлетіко" і 9 від ПСВ.

Серія пенальті стала справжньою окрасою цього протистояння. Гравці обох команд забили по сім одинадцятиметрових поспіль, і лише після цього була здійснена перша помилка - Нарсінгх влучив у поперечину. Слідом Хуанфран реалізував свій удар і вивів "Атлетіко" в наступний етап.

"Атлетіко" (Іспанія) - ПСВ (Нідерланди) - 0:0 (8:7 в серії пенальті)

Таким чином, вже відомі шість з восьми чвертьфіналістів Ліги чемпіонів. Це "Реал", "Вольфсбург", ПСЖ, "Бенфіка", "Манчестер Сіті" і "Атлетико". Ще два учасники 1/4 фіналу визначаться 16 березня.