Кравець забив у чемпіонаті Іспанії, Коноплянка віддав результативний пас за "Шальке"

Кравець забив у чемпіонаті Іспанії, Коноплянка віддав результативний пас за "Шальке" Кравець забив третій гол за "Гранаду" © Marca
Українські футболісти провели чергові матчі в європейських чемпіонатах.

Український форвард "Гранади" Артем Кравець відзначився голом у матчі чемпіонату Іспанії проти "Сельти".

Нападник з'явився на полі в стартовому складі, а на 87-й хвилині скористався помилкою захисника, переграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота. Варто відзначити, що цей гол не допоміг "Гранаді" взяти очки - "Сельта" перемогла з рахунком 3:1.

Всього за іспанський клуб 27-річний Кравець провів 11 матчів, забив 3 голи і віддав 1 результативну передачу у Примері.

Вінгер збірної України Євген Коноплянка відзначився першою результативною передачею в Бундеслізі. На 90-й хвилині поєдинку з "Дармштадтом" український гравець "Шальке" побачив підключення Шопфа і віддав йому тонку передачу за спину захисника - австрієць поставив крапку в перемозі гельзенкірхенців.

Нагадаємо, раніше Коноплянка відзначився голом у ворота "Ніцци" у Лізі Європи.