Кравець забив другий гол за "Гранаду"

Кравець забив другий гол за "Гранаду" Кравець забив після виходу на заміну © granadacf.es
Щоб відзначитися, українцю знадобилося сім хвилин.

Нападник збірної України Артем Кравець забив другий м'яч у складі іспанської "Гранади". Українець відзначився в поєдинку чемпіонату Іспанії проти "Алавеса".

Кравець вийшов на заміну на 71-й хвилині за рахунку 0:2, а вже на 78-й забив гол. Нападнику вдалося в дотик замкнути прострільну передачу в штрафну. Правда, його команді це не допомогло - "Гранада" в підсумку програла з рахунком 1:3. Через шість хвилин після голу Кравець пробивав з меж штрафного, але голкіпер зреагував на цей удар.

Відзначимо, що "Гранада" ділить з "Осасуною" останнє місце в Прімері.

Нагадаємо, раніше Кравець відзначився у своєму дебютному матчі за "Гранаду", забивши м'яч у поєдинку проти "Ейбара".

Додамо, що форвард після паузи отримав виклик до збірної України від Андрія Шевченка.