Кравець відзначився у першому матчі за "Гранаду", Зозуля дебютував за "Бетіс"

Кравець відзначився у першому матчі за "Гранаду", Зозуля дебютував за "Бетіс" Гол Кравця не допоміг "Гранаді" © granadacf.es
Українські нападники вперше зіграли в чемпіонаті Іспанії.

Українські форварди Артем Кравець і Роман Зозуля дебютували в іспанській Примері. Кравець вперше зіграв за "Гранаду", а Зозуля - за "Бетіс".

Кравець зумів відзначитися у своєму дебютному матчі за новий клуб. У поєдинку проти "Ейбара" українець вийшов на заміну одразу після перерви і зрівняв рахунок на 76-й хвилині, зігравши на добиванні після удару одноклубника у поперечину. Правда, цей гол "Гранаді" не допоміг - "Ейбар" забив переможний гол в доданий арбітром час (2:1).

Зозуля вперше зіграв за "Бетіс" у матчі проти "Валенсії". Українець з'явився на полі на 82-й хвилині за рахунку 2:2 і результативними діями відзначитися не встиг. Переможний гол "Бетіса" на 90-й хвилині забив Рубен Кастро (3:2).

Нагадаємо, раніше у складі "Шальке" в Бундеслізі дебютував Євген Коноплянка.