Кравець віддав гольовий пас у матчі за "Гранаду"

Кравець віддав гольовий пас у матчі за "Гранаду" Кравець взяв участь у гольовій атаці © granadacf.es
Український нападник допоміг своїй команді зіграти внічию в матчі проти "Валенсії".

Український форвард "Гранади" Артем Кравець віддав гольову передачу в матчі чемпіонату Іспанії проти "Валенсії".

У виїзному для "Гранади" поєдинку Кравець вийшов на поле з перших хвилин і в доданий до першого тайму час своїм пасом вивів на ворота Карселу Гонсалеса, який завершив атаку точним ударом.

Кравець був замінений на 78-й хвилині гри, а матч в підсумку завершився нічиєю 1:1 - "Валенсія" відігралася відразу після перерви.

У десяти матчах у складі "Гранади" на рахунку Кравця тепер два голи і одна гольова передача.

Нагадаємо, раніше гол Кравця приніс збірній України перемогу у матчі проти збірної Фінляндії.