Кравець приніс "Штутгарту" перемогу в матчі чемпіонату Німеччини

Кравець приніс "Штутгарту" перемогу в матчі чемпіонату Німеччини Кравець забив головою © vfb.de
Український нападник вийшов на заміну і відзначився за кілька хвилин до фінального свистка.

Артем Кравець забив свій дебютний гол в офіційній зустрічі за "Штутгарт" і приніс своїй команді перемогу в матчі Бундесліги проти "Гамбурга".

Кравець вийшов на поле на 78-й хвилині матчу за рахунку 1:1 і спершу пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика, але не зумів переграти голкіпера. Відзначився форвард збірної України на 88-й хвилині. Кравець відгукнувся на подачу з правого флангу і головою вколотив м'яч у сітку. Цей гол став останнім у матчі - 2:1.

Вболівальники "Штутгарта" захоплено зустріли гол Кравця. "Якщо б Кравець грав з перших хвилин замість Вернера, "Штутгарт" виграв би з рахунком 6:1", - написав один з фанатів на офіційній сторінці клубу в Facebook.

Зазначимо, що Кравець провів свій другий офіційний матч за "Штутгарт". Раніше український нападник виходив на заміну в грі проти "Кельна" (на 77-й хвилині гри), але відзначитися не зумів. Перший м'яч у складі "Штутгарта" Кравець забив у товариському поєдинку проти "Вюрцбургер Кіккерс".