"Хімік" вийшов вперед у фінальній серії чемпіонату України з баскетболу

"Хімік" вийшов вперед у фінальній серії чемпіонату України з баскетболу Южненці вийшли вперед © ФБУ
Южненці повернули собі перевагу домашнього майданчика.

В чемпіонаті України відбувся третій матч фінальної серії. Южненський "Хімік" обіграв "Динамо" в Києві і повів у фіналі.

"Хімік" впевнено розпочав матч, оформивши ривок 12:0 і захопивши лідерство аж до останніх хвилин матчу. "Динамо" вдалося наздогнати суперника лише в четвертій чверті, коли Фандерберк зрівняв рахунок після сольного проходу. Однак слідом "Хімік" зусиллями Петрова і Мальчевського знову відірвався в рахунку, і вже не віддав перемогу.

"Динамо" - "Хімік" - 75:78 (18:29, 16:13, 14:17, 25:19)

"Динамо": Фандерберк (24), Ліповий (17 + 7 підбирань), Дроздов (11 + 5 підбирань)
"Хімік": Шоу (18 + 5 підбирань), Петров (16 + 11 підбирань), Конєв (10 + 8 підбирань)

Рахунок у серії - 2:1 на користь "Хіміка".

Четвертий матч серії, в якому "Хімік" може стати чемпіоном, відбудеться завтра, 30 квітня, в Києві.

В серії за "бронзу" "Кривбас" здобув перемогу над "Черкаськими мавпами" в четвертому матчі (85:81) і зрівняв рахунок - 2:2. Доля бронзових нагород вирішиться 2 травня в Кривому Розі.