Формула-1: Росберг виграв у Сінгапурі і повернув собі лідерство в чемпіонаті

Формула-1: Росберг виграв у Сінгапурі і повернув собі лідерство в чемпіонаті Росберг випередив Ріккардо і Хемілтона © F1News
Німецький гонщик здобув третю перемогу поспіль.

У Сінгапурі відбувся черговий етап чемпіонату Формули-1. Перемогу на Гран-прі здобув пілот "Мерседеса" Ніко Росберг.

Другим до фінішу прийшов гонщик "Ред Булл" Даніель Ріккардо, а третім фінішував чинний чемпіон світу Льюїс Хемілтон.

Росберг здобув свою 22-ту перемогу в кар'єрі, восьму в поточному сезоні і третю поспіль. Цей успіх допоміг йому повернути лідерство в чемпіонаті.

"Я провів приголомшливий уїк-енд в Сінгапурі - вчора завоював поул, сьогодні відмінно стартував, а в гонці машина була швидка. На останньому відрізку Даніель спробував випередити мене за рахунок піт-стопа. Ми знали, що останні кола будуть складними, але мені вдалося зберегти позицію, так що я дуже радий!", - підкреслив Росберг.

F1News

В особистому заліку Росберг набрав 273 очки і випереджає Хемілтона на 8 балів. Третім йде Ріккардо (179 очок). У Кубку конструкторів у "Мерседеса" 538 очок, у "Ред Булл" - 316, у "Феррарі" - 301.