Фіни стали чемпіонами світу з хокею

Збірна Фінляндії завдала поразки команді Швеції з рахунком 6:1, тим самим завоювавши золоті медалі чемпіонату світу з хокею, який проходив у Словаччині.

У фінської збірної шайби закинули Яркко Іммонен, Петтері Нокелайнен, Ніко Капанен, Янне Песонен, Міка Пюеряля і Антті Пільстрем. У шведів відзначився Магнус Пяярві.

Шведи відкрили рахунок на 28-й хвилині зустрічі. Відігратися фінській команді вдалося за сім секунд до кінця другого періоду, коли Іммонен реалізував чисельну перевагу. Ще п'ять шайб фіни закинули у третьому періоді

Фінляндія досі лише одного разу ставала чемпіоном світу - у 1995 році

Бронзові медалі ЧС у Словаччині завоювали чеські хокеїсти, які у матчі за третє місце обіграли російську команду.