Феттель знову перемагає, залишаючи Алонсо далеко позаду

Феттель знову перемагає, залишаючи Алонсо далеко позаду Феттель (праворуч) задоволений перегонами © f1news.ru
У чемпіонаті світу з перегонів серії Формула-1 відбувся черговий етап, на якому лідерство у загальному заліку закріпив чинний чемпіон Себастьян Феттель.

Захопивши лідерство на перших колах перегонів, Себастьян Феттель впевнено виграв Гран-прі Бахрейну і повернеться в Європу для наступних перегонів з перевагою в десять очок над Кімі Райкконеном, повідомляє F1news.ru.

День перегонів у Бахрейні видався спекотним. Шинники заздалегідь скорегували вибір складів і привезли на етап найжорсткішу пару - Hard і Medium, але і вони швидко зношувалися. Як і тиждень тому в Китаї, ключовими чинниками перегонів стали стратегія і контроль за станом шин на дистанції.

Росберг, що стартував з поула, виграв старт, а на друге місце вийшов Феттель, що красиво боровся з Фернандо Алонсо. Один з ключових епізодів в перегонах стався на восьмому колі, коли після першого піт-стопа знову заїхав у бокси Алонсо - вже через проблеми в боліді. До кінця етапу іспанець так і не зумів надолужити згаяне і фінішував 8-м.

Перемогу здобув Феттель, який виявився більш успішним на зупинках і в самих перегонах. Зазначимо і друге, і третє місце "Лотуса" на подіумі - Кімі Райкконена і його партнера франуза Грожана.

"Фантастичні змагання! Велике спасибі команді за сьогоднішні перегони - вони здавалися нескінченними, але я не припускався помилок. Вкрай важливо було добре стартувати, а потім по можливості вийти в лідери і зберегти першу позицію, контролюючи зношення гуми", - зазначив після своєї перемоги Феттель.

10. Д.Баттон McLaren + 46.631 191.085 4

Кращий коло: Себастьян Феттель (Red Bull Racing) - 1:36.961 (55 коло, 200.938 км/год)

McLaren 13

Кубок Конструкторів. 1. Ред Булл - 109 очок. 2. Лотус - 93. 3. Феррарі - 77. 4. Мерседес - 64.