Топ Новини

Джордж Сорос купив акції "Манчестер Юнайтед"

21 серпня 2012 в 07:04
Виявилося, що фонд володіє приблизно 7,85% акцій класу A у статутному капіталі клубу (тільки вони виставлялися на первинне розміщення акцій). Таким чином, через розділення цінних паперів за класами загальна частка Сороса в "Манчестер Юнайтед" становить приблизно 2%, при цьому він виявився одним з найбільших акціонерів клубу.

Інвестиційна компанія мільярдера Джорджа Сороса Soros Fund Management розкрила інформацію про свою частку у футбольному клубі "Манчестер Юнайтед".

Виявилося, що фонд володіє приблизно 7,85% акцій класу A (тільки вони виставлялися на IPO - первинне розміщення акцій). Через поділ цінних паперів за класами загальна частка Сороса в "Манчестер Юнайтед" становить приблизно 2%.

Після публічного розміщення акцій Джордж Сорос виявився одним з найбільших акціонерів клубу. Сім'я Глейзерів тепер володіє 6,7% "Манчестер Юнайтед".

Нагадаємо, що розміщення цінних паперів ФК "Манчестер Юнайтед" на Нью-йоркській фондовій біржі пройшло у середині серпня 2012 року. Біржовий дебют клубу став наймасштабнішим за обсягом виручених грошей в історії клубного спорту. Доходи команди від IPO підуть на скорочення боргового навантаження, яке до кінця I кварталу 2012 року досягло 4 млн.

Читайте також:

Сорос почав активно скуповувати золото

Мільярдер Джордж Сорос знову одружується

Рекорд: вартість бренду «Манчестер Юнайтед» — 412 мільйонів фунтів

Іванющенко зацікавився «Таврією»

Суркіс заперечує можливість продажу Юрію Іванющенку київського «Динамо»

За матеріалами:
Теги Спорт
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...