"Донбас" здолав гіршу команду КХЛ і повернувся на четверте місце

"Донбас" здолав гіршу команду КХЛ і повернувся на четверте місце © hcdonbass.com
Представник України в одній з найсильніших ліг Європи зумів порадувати уболівальників черговою перемогою.

Донецький "Донбас" обіграв 2:0 в Новокузнецьку, а місцевий "Металург" повернувся на четверте місце турнірної таблиці в Континентальній хокейній лізі.

Фундамент переможного результату донеччани заклали на початку першого періоду, коли в меншості відзначився захисник Ян Коларж. А крапку в поєдинку поставив Максим Якуценя, який відзначився за півтори хвилини до фінальної сирени. Зазначимо, що ворота "Донбасу" захищав словацький голкіпер Ян Лацо, який відзначив своє повернення до складу шатаутом.

Команда Андрія Назарова зуміла реабілітуватися перед уболівальниками за поразку 1:4 у Владивостоці від "Адмірала".

8 грудня "Донбас" зустрінеться з новосибірським"Сибіром" і спробує взяти реванш за домашню поразку від сибіряків місячної давності. Потім у чемпіонаті КХЛ настає міжнародна пауза, під час якої частина гравців донецької команди відправиться в національні збірні, а молоді Віктор Захаров і голкіпер Михайло Шевчук допоможуть молодіжній збірній України на чемпіонаті світу у дивізіоні 1В.