"Донбас" виграв другий матч фінальної серії чемпіонату України з хокею

"Донбас" виграв другий матч фінальної серії чемпіонату України з хокею "Донбас" здобув другу перемогу поспіль © ФХУ
У Дружківці господарі здобули перемогу по буллітам.

У другому матчі фінальної серії чемпіонату України з хокею ХК "Донбас" вдома повторно переграв "Дженералз" в серії буллітів. Перший поєдинок донеччани виграли в овертаймі (2:1).

На старті поєдинку кияни вийшли вперед: захисник Олександр Побєдоносцев закинув шайбу з синьої лінії. Донеччани після численних атак зрівняли рахунок на 17-й хвилині, коли штрафний кидок на обманном маневрі реалізував Сергій Бабинець.

Другий період був сповнений боротьби з мінімумом моментів, проте кидок Миколи Коляди з "Дженералз" з середньої дистанції виявився точним - 2:1. У третьому періоді "Донбас" посилив тиск на суперника і реалізував перевагу: Бабинець вийшов один на один з воротарем і оформив дубль.

В овертаймі глядачі шайб не побачили, а в серії буллітів успішніше виявилися господарі - вирішальний кидок здійснив Нікіфоров.

"Донбас" - "Дженералз" - 3:2 Б. (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)

Рахунок у серії - 2:0.

Нагадаємо, фінальна серія триватиме до чотирьох перемог однієї з команд. Наступного разу суперники вийдуть на лід 30 березня в Києві.

Бронзова серія в чемпіонаті України не проводилася, а володарем бронзових нагород став ХК "Кременчук" - за рахунок положення в регулярному чемпіонаті.