"Донбас" поступився у Москві "Спартаку", перервавши чотириматчеву переможну серію © spartak.ru
Донецька команда не зуміла вкотре потішити вболівальників, програвши з мінімальним рахунком 1:2.

"Донбас" поступився у черговому матчі регулярного чемпіонату Континентальної хокейної ліги московському "Спартаку" 1:2.

Єдину шайбу у ворота суперника закинув капітан команди Руслан Федотенко. Нападник точним кидком зумів лише скоротити розрив у рахунку: на більше донеччан не вистачило.

Таким чином, "Спартаку" вдалося перервати чотириматчеву переможну серію українців. Незважаючи на поразку, "Донбас" залишився на третій сходинці турнірної таблиці Західної конференції. Втім, вже незабаром підопічні Андрія Назарова можуть позбутися високих позицій - але тільки, якщо ризьке "Динамо" виграє у домашньому поєдинку у "Салавата Юлаєва" з Уфи.

"Спартак" (Москва) - "Донбас" (Донецьк) - 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Шайби: 1:0. Андерсон (Сергєєв, Шпирко) - 39:20, 2:0. Крутов (Нестеров, Юньков) - 42:41, 2:1. Федотенко (Піганович, Лайне) - 58:41-6х5.

"Спартак": 35.Гласс. 2.Куїнт - 4.Сергєєв, 11.Шпирко - 70.Ванделль - 16.Андерсон, 6.Васильєв - 33.Бодров, 94.Жердєв - 15.Нікулін - 88.Нестеров, 44.Кулик - 77.Мегалинський, 60.Крутов - 19.Юньков - 13.Козлов, 97.Неколенко - 23.Мамкін, 8.Осипенко - 38.Бобров - 17.Воронін.

"Донбас": 49.Лейтон. 5.Вілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 14.Недорост - 28.Якуценя. 7.Бартуліс - 77.Піганович, 92.Лайне - 26.Федотенко - 15.Віртанен. 27.Коларж - 51.Разін, 44.Варламов - 34.Белухін - 22.Кашпар, 24.Благой - 93.Шалімов - 23.Квітченко, 4.Сільницький.

Кидки: 33 - 23

Штраф: 4 - 18.

Зазначимо, що продовжив перемагати і хорватський "Медвешчак" - новачок КХЛ вже здобув 6 перемог поспіль, при цьому три останніх матчі хорвати виграли "всуху". 9 жовтня команда зустрінеться з аутсайдером конференції - мінським "Динамо". А ось в омського "Авангарду" справи йдуть геть погано - омичі з Мілошем Ржигою на чолі програли вже 9 поєдинок поспіль.

Наступний матч "Донбас" проведе 11 жовтня у Донецьку саме проти "Медвешчака". !zn

"Донбас" переміг "Автомобіліст" удруге поспіль, Лейтон оформив ще один "шатаут"