Долгополов не зміг дограти чвертьфінальний матч в Ріо-де-Жанейро

Долгополов не зміг дограти чвертьфінальний матч в Ріо-де-Жанейро Долгополов отримав травму © btu.org.ua
Український тенісист припинив боротьбу на турнірі в Бразилії.

Перша ракетка України Олександр Долгополов не зумів вийти в 1/2 фіналу турніру категорії АТР 500 Rio Open через травму.

Суперником українця був четвертий номер посіву - іспанець Пабло Карреньо-Буста. Перші дві партії завершилися тайбрейками і нічийним рахунком, але на початку третього сету Долгополов через травму відмовився продовжувати боротьбу.

Варто відзначити, що до цієї поразки переможна серія лідера національного заліку становила сім матчів.

1/4 фіналу

Пабло Карреньо-Буста (Іспанія, 4) – Олександр Долгополов (Україна) - 7:6(4), 6:7(2), 1:0, відмова Долгополова

Раніше перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру в Дубаї.