Топ Новини

До Євро-2012 Польща висунула Україні умову щодо прикордонних пунктів

4 липня 2011 в 12:51
Створення спільних пунктів пропуску на українсько-польському кордоні до Євро-2012 можливо тільки у випадку, якщо прикордонний контроль буде здійснюватися на польській стороні. Про це заявив посол Польщі в Україні Хенрік Литвин.

«Тут є тільки така умова, що спільна перевірка повинна здійснюватися з нашого боку», - сказав посол, відзначивши, що якщо Україна піде на таку вимогу польської сторони, то такі пункти пропуску буде створено.

Х.Литвин зазначив, що Польща зацікавлена ​​у створенні з Україною спільних пунктів пропуску під час чемпіонату Євро-2012.

«Зараз потрібно домовитися з українською стороною, як ми це будемо робити. Це матиме позитивний ефект для конкретних людей, які перетинатимуть кордон», - зазначив Х.Литвин.

Що стосується додаткових пунктів пропуску на українсько-польському кордоні до Євро-2012, то, за словами дипломата, чіткої ясності поки що немає. Посол зазначив, що питання не тільки про створення самих пропускних пунктів, але і про проведення до них доріг. «Адже відкривати пункт пропуску в полі немає сенсу», - сказав Х.Литвин.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...