"Дніпро" розгромив "Олімпік" і вийшов в лідери Прем'єр-ліги

"Дніпро" розгромив "Олімпік" і вийшов в лідери Прем'єр-ліги "Дніпро" скористався осічкою "Шахтаря" і вийшов на перше місце © moskva.com
Перемога над дебютантом Прем'єр-ліги дозволила підопічним Мирона Маркевича вийти на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату.

"Дніпро" розгромив "Олімпік" 5:0 в матчі 7-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги і випередив "Шахтар" на вершині турнірної таблиці.

Тепер в активі підопічних Мирона Маркевича - 19 очок, у "Шахтаря" - на одне менше.

"Олімпік", який у попередньому турі несподівано для багатьох обіграв земляків з донецького "Металурга", не зумів нав'язати боротьбу дніпрянам. По суті донеччани виступали лише в першому таймі. Навіть після того, як Євген Селезньов відзначив своє повернення на поле голом "Олімпік" намагався атакувати.

Однак у другому таймі картина змінилася практично відразу: на 49й хвилині після подачі кутового Русланом Ротанем рахунок подвоїв Бруну Гама. Гості можливо і хотіли здивувати суперника, але не змогли. Остаточно добили суперника дніпропетровці під завісу зустрічі. Спочатку забив бразилець Дуглас, а потім дублем відзначився Нікола Калініч.

Дніпро - Олімпік - 5:0 (1:0)

Голи: Селезньов, 9 (1: 0). Бруну Гама, 49 (2: 0). Дуглас, 75 (3: 0). Калинич, 76 (4: 0). Калінич, 89 (2: 0).

"Дніпро" (Дніпропетровськ): Бойко, Стрініч, Мазух, Дуглас, Лучкевич, С. Кравченко (Політило, 56), Ротань, Канкава, Бруну Гама (Мігунов, 79), Р. Зозуля, Селезньов (Калінич, 68).

"Олімпік" (Донецьк): Литовка, Іванов, Дитятьєв, Гришко, Тищенко, Єременко (Одинцов, 51), Іса, Огиря, Драченко (Моха, 70), Дорошенко, Кадімян (Ситник, 55).

Покарання: Огиря, 27 С. Кравченко, 42 Канкава, 64 Калинич, 80 (попередження).

Судді: Вакс (Хмельницький), Кравченко (Львів), Дудчик (Чернігів).

22 вересня. Дніпропетровськ. "Дніпро Анена". 9142 глядача.

Раніше повідомлялося, що "Дніпро" програв "Інтеру" 0:1 в першому турі групового турніру Ліги Європи. !zn